Wir betreuen ältere Menschen in Deutschland

Mehr Lesen

Gdzie szukasz przewozu?

Przewozy osób, busy do Niemiec

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi transportowe z Polski do Niemiec. Trasa biegnie przez środkowe Niemcy, dlatego też w naszej ofercie znajdują się kursy właśnie do tego rejonu, które obejmują tamtejsze największe ośrodki miejskie.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz, co za tym idzie, ugruntowana pozycja na rynku transportu międzynarodowego pozwala na świadczenie naszych usług na najwyższym poziomie. Ponadto troska o wygodę, komfort oraz bezpieczeństwo pasażera zawsze była dla nas priorytetem, dlatego właśnie przewozy są przeprowadzane przez nowoczesne busy marki Renault.

Nasi pasażerowie obsługiwani są w wielu miastach na terenie centralnych Niemiec, do których zaliczamy takie ośrodki jak na przykład: Cottbus, Berlin południowy (tutaj również obsługujemy transport na lotnisko w Berlinie), Potsdam, Magdeburg, Halle, Leipzig, Dresno, Wolfsburg, Braunschweig, Hannover, Minden, Osnabruck, Rheine, Bielefeld, Paderborn, Hamm, Hagen, Wuppertal, Dortmund, Dusseldorf, Essen, Krefeld, Duisburg, Oberhausen, Munster.

Oczywiście są to tylko niektóre przewozy do miast przez nas obsługiwanych, ponieważ nasza oferta nie jest ograniczona wyłącznie do tych miejscowości. Jeżeli pasażerowie życzą sobie pojechać w miejsce znajdujące się w pobliżu miast wyżej wymienionych, lub też do innych to naturalnie istnieje taka możliwość.

Prosimy jednakże o wcześniejszy kontakt w celu sprawdzenia, czy nasze busy obsłużą konkretne połączenie.

Masz pytanie zadzwoń, jesteśmy do Twojej dyspozycji

+48 785 975 225

O nas

Firma Karat24Opieka w swojej specjalizacji ma opiekę na osobami starszymi. Zapewniamy, że nasi opiekunowie doskonale znają potrzeby swoich podopiecznych seniorów. Zachęcamy do kontaktu, gwarantujemy, że staniemy na wysokości zadania.

Kontakt z nami

Wybierz dogodną dla siebie formę kontaktu