Wir betreuen ältere Menschen in Deutschland

Mehr Lesen

Gdzie szukasz przewozu?

O nas

Firma MAJAPOL Sp. z o.o. zajmuje się rekrutacją osób pracujących w charakterze opiekunek / opiekunów osób starszych. Opiekuni to pomocna dłoń w trudach codziennego życia.

Dzięki swojemu zaangażowaniu i doświadczeniu stanowią bezcenną pomoc w czynnościach życia codziennego, które dla osób w podeszłym wieku są barierą nie do pokonania.

Nasi pracownicy świadczą usługi na terenie Niemiec.  Zapewniamy dowóz do miejsca pracy, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu świadczenia usług. Osoba rozpoczynająca z nami współpracę nie ponosi żadnych kosztów rekrutacyjnych. Nasi pracownicy objęci są ubezpieczeniem na terenie Niemiec.

Co wyróżnia nas na tle innych firm?

Znamy każdego podopiecznego. Nasi pracownicy kierowani są do domów, które naszym zdaniem najbardziej odpowiadają ich indywidualnym predyspozycjom. Jesteśmy w stałym kontakcie zarówno z podopiecznymi jak i naszymi pracownikami. Pan Marek, nasz wieloletni zaufany współpracownik, sprawuje opiekę i pomaga rozwiązać każdy problem doświadczonym opiekunkom, a także tym, które podejmują pracę po raz pierwszy.

Masz pytanie zadzwoń, jesteśmy do Twojej dyspozycji

+48 785 975 225

O nas

Firma Karat24Opieka w swojej specjalizacji ma opiekę na osobami starszymi. Zapewniamy, że nasi opiekunowie doskonale znają potrzeby swoich podopiecznych seniorów. Zachęcamy do kontaktu, gwarantujemy, że staniemy na wysokości zadania.

Kontakt z nami

Wybierz dogodną dla siebie formę kontaktu